Recenze

Tři nové online hry zdarma – strategie na letišti i boj s draky

V hráčském světě umožňují prohlížečové hry nonstop online paření. Nechte se od něj na chvíli vyrušit tipy na nové online hry zdarma. Možná vás zaujme simulátor letiště Skyrama, budovatelské hry reprezentuje RamaCity a ve výčtu nechybí ani browser hra dobrodružná – Drakensang. Každý si tak může najít to své a už na dalším řádku začít promýšlet a budovat svůj nový projekt.

Vzlétni do nebe z vlastního letiště

Simulátor letiště Skyrama vlétl mezi letecké hry online jako rychlé špunty. Zdarma se zaregistrovalo a s vervou se pustilo do budování vlastního letiště už téměř šest milionů stratégů. Využívají při tom rozmanité zdroje, spravují odbavovací haly a plánují jejich rozvoj. Množství napínavých úkolů, které na manažery přistávacích a odletových ploch čekají, doplňuje možnost spolupracovat navzájem s dalšími hráči.

Budovatelská online strategie

Vzájemná spolupráce již více než milionu hráčů funguje i u online hry zdarma pod názvem RamaCity. Výborně graficky zpracovaná prohlížečová hra nabízí podobně jako legendární SimCity spoustu stavebních prvků. O rozvoj svého města se musíte starat ale i tady nad rámec internetových zdí a malty. Nalákat do vašich ulic nové obyvatele i návštěvníky zvládnete jen s poctivým plněním každodenních úkolů.

Sága Černé oko online pokračuje

Úkolům můžete čelit i přímo na bitevním poli. A to jen s těmi nejušlechtilejšími cíli dobrodružné browser hry. V poutavě zpracovaném magickém světě Drakensang hrajete totiž za celé jeho lidstvo a zachraňujete jej před nebezpečím pocházejícím z jiných světů. Díky skvělé 3D grafice fantasy hry se neodtrhnete od zdokonalování vlastní postavy. Ať už jako rytíř nebo mág, jako hlavní hrdina se neobejdete bez spousty zajímavých zbraní a osobních výzev.

Všechny tři online hry jsou zdarma, v češtině a mají propracovanou grafiku. Nudit se nebudete, ať už se rozhodnete vybudovat letiště, vlastní město nebo porazit příšery z jiných světů.

About admin

No information is provided by the author.

2 Comments

  1. need for speed the run

    prosím vás pošlete mi to na e-mail

  2. Petr

    Všechny tři hry jsem hrál a musím říct, že to nebylo vůbec špatné. Hlavně Drakensang, který má celkem přijatelnou grafiku a je tam i nějaká ta akce. Sám jsem o tom napsal malou recenzi http://nejlepsionlinehry.cz/bojove-hry/drakensang-hlavni-postavy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *