Recenze

Goodgame hry

Počítačové hry procházejí neustálým vývojem a zdokonalováním. Vývojářská německá skupina Goodgame studio má osobitý pohled na online zábavu. Vzniklo tak mnoho zábavných her, jejichž zpracování je velmi vtipné a originální. V čem spočívá úspěch Goodgame her? Je to jednoduchost ovládání, kdy hráč využije svou intuici, a nemusí se nic složitého učit, vtipná grafika, a zábavná témata. Jelikož svět her nemá žádné omezení, můžeme odpočívat a bavit se u jakéhokoliv tématu.

Odreagování u skvělých her

Hry Goodgame splňují kritéria ideálního odpočinku na počítači. Patří mezi ně několik opravdu populárních a povedených her. Pokud za sebou máte náročný den, ať už v práci nebo ve škole, nebo jste unaveni fyzickou aktivitou a sportem, přijdou vám takové hry k vhod. Můžete se například na chvíli stát majitelem kavárny v Goodgame Café, majitelem diskotéky v Goodgame Disco, majitelkou obchodu s módou v Goodgame Fashion, nebo třeba středověkým rytířem v Goodgame Empire. Na druhou stranu, pokud nemáme zrovna náladu na serióznost a budování respektu, můžeme se na chvíli stát pouličním gangsterem v Goodgame Gangster. Fantazie v těchto online hrách nezná mezí. Jsou vhodné pro kohokoliv.

Skvělá grafika i příběh

Každá z těchto her je plná neokoukaných úkolů a situací. To spolu s perfektní grafikou zaručuje dobrou zábavu. Plníte úkoly, a získáváte motivací hrát dále, protože pořád se dobře bavíte. Neustále se můžete ve hře Goodgame zlepšovat. Každý den si můžete zahrát nějakou jinou, podle nálady. Ve hrách, ve kterých se stanete majitelem podniku nebo obchodu, musíte zařizovat vše potřebné, mít dobrou fantazii, starat se o zaměstnance, objednávat zboží, starat se o zákazníky, zkrátka jako v opravdovém podniku. Všechny do dnešního dne vydané Goodgame hry si můžeš zahrát na webu Hernibox.cz, který kromě Goodgame her obsahuje i spoustu dalších online her zdarma.

About admin

No information is provided by the author.

1 Comment

  1. Hraji Gangstera na http://goodmafia.cz a nemůžu přestat, nezná někdo nějakou odvykačku? 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *