Recenze

Towns není jen obyčejnou hrou

image00

Towns.cz není jen obyčejnou hrou, je to hra, která je založená na zkušenosti a testování skutečnými hráči a to od stavění budov a útoků až po interakci jednotlivých měst.

Krajina je rozmanitá a živá, což je mezi strategiemi podobného typu unikátní. Každý strom, každá skála a každý terén je objekt, který lze ovlivňovat a měnit. Stromy samy dorůstají a čekají na to, až je využijete pro stavbu svého města, které určitě bude svoji strukturou převyšovat nad ostatními. Můžete si dokonce sami vybírat barvu svých budov a také si můžete jednotlivé budovy samy vyrábět v editoru. V konečné fázi si nejen postavíte město svých snů, ale budete také moci spolupracovat nebo bojovat s ostatními hráči, aby vaše město správně prosperovalo.

image03

Protože bylo Towns vyvíjeno podle zkušeností hráčů, vše je intuitivní, jednoduché a elegantní, díky čemuž nemusíte číst žádné návody a vše provádět online přímo ve vašem prohlížeči.

Důležitým aspektem hry je také její neustálé přizpůsobování požadavkům jak stálých hráčů, tak i nových generací, které si Towns pro jeho jednoduchost a design oblíbily. Diskusí se můžete účastnit na forum.towns.cz a přímo ovlivnit vývoj svými nápady, názory a připomínkami.

Vstupujete do nové éry online strategií, které utváříte sami, protože o tom vlastně strategie jsou. Budeme velmi rádi pokud nám svoje nápady napíšete nebo je přímo ve hře realizujete.

image02

Vstupte do světa, který vám nabídne přívětivost a vše, co na strategiích milujete, včetně měst, různých typů budov, těžby, stavění, surovin, útoků a spolupráce. Živé prostředí, editory budov a otevřená komunita jsou jen příklady z mnoha různých výhod, které Towns nabízí.

Neváhejte vstoupit do jeho bran!

image01

About admin

No information is provided by the author.

1 Comment

  1. tom

    Postavte nejmocnější mafiánské impérium v ilegálním světě online hry Mafia Battle! Ukažte všem, že jste ten nejmocnější mafián v okolí, sestřelte každého, kdo se vám postaví do cesty. Od tvůrců známe hry Fishao Hraj Mafia Battle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *