Recenze

War Thunder

Počítačové hry s sebou přinášejí odreagování, odpočinek, zábavu i vzrušení. Dříve se počítačovou hrou jednoznačně myslel kód, který byl pracně nainstalován na jednotlivých počítačích z instalačního disku. Dnes je doba dál a velmi zajímavé hry nalezneme zdarma k dispozici v online podobě na internetu.

Her – a zejména těch online hratelných her – na internetu nalezneme nepřeberné množství. Pojďme si s našimi redaktory vytipovat tři zajímavé kousky, o kterých si povíme něco víc. Subjektivní názor redaktora je samozřejmě jedna věc, vaše herní zkušenost pak věc druhá. Ale co – je to zdarma, je to na síti, tak to prostě vyzkoušejte a uvidíte.

War Thunder – kvalitní válečný online simulátor

Pokud máte rádi bojové situace, určitě se již nějakou dobu poohlížíte po vojenském či válečném simulátoru. Věřte či nevěřte, ale mezi ty TOP patří určitě i War Thunder. Užijete si zde válečnou atmosféru plnou kvalitní simulované grafiky. Letadla nevypadají jak hračky z pohádky, ale jsou vykreslována velmi realisticky včetně celé okolní scény. Efekty, krajina, vše na jedničku.

War Thunder má kromě kvalitní grafiky i překvapivě vysokou hratelnost. Je jasné, že žádný učený z nebe nespadnul, ale po chvilce cviku z vás bude kvalitní pilot přinášející zásluhy ve všech bojových scénách. Realistický prožitek vám přinese husí kůži už ve chvíli, kdy se bude blížit první ostrý souboj vás a vašeho protivníka.

No a nejdůležitější – War Thunder je zdarma. Pokud nechcete svůj kariérní růst popohnat finančními dotacemi svého profilu, pak neutratíte ani haléř. Hru naleznete na Warthundercz.eu

Goodgame Empire – návrat do středověku

Goodgame Empire je další ze zajímavých on-line her, která vás v ději přenese do středověku. Vladařova touha po moci a rozšiřování svých teritorií – budete bojovat, špehovat či rabovat v cizích hradech. Ale nic není tak jednoduché – pokud se to samé stane vám a váš „hrad“ získá nepřítel, pak je čas ukončit své trápení.

Goodgame Empire je velmi zajímavá možnost, jak si ukrátit zábavou volný čas. Budete stavět obydlí, krmit obyvatele a vojsko, plánovat strategii rozvoje území. I zde platí, že nikdo není od počátku dokonalý, ale postupem hraní si potřebné zkušenosti osvojíte a zdokonalíte. Průběh hry okořeňují i komixové postavičky, které přichází s různými bodovanými úkoly.

Goodgame Big Farm

Poslední dnešní online herní tip. Někdo z nás chtěl být v dětství kosmonautem, někdo popelářem a někdo zemědělcem. A právě zemědělství je v této hře od big farm studios základním stavebním kamenem. Cíl je jasný – vybudovat dobře fungující farmu, ideálně tu nejlepší v online světě. Soupeřem vám budou přátelé a spoluhráči z celého světa.

 

About admin

No information is provided by the author.

1 Comment

  1. War Thunder je opravdu skvělá pařba. Zajímavé letadla jsou také World of Warplanes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *