Recenze

Shakes a Fidget – nové patche

Od vydání recenze na hru Shakes a Fidget uplynula již nějaká doba a tak vám přinášíme její rozšíření, které popisuje změny ve hře díky jejím novým patchům.

Do hry byla přidána možnost výběru symbolu cechu v jeho nabídce. Tyto symboly je možno několikrát změnit dle libosti. Dále se ve hře objevili tzv. Speciální úkoly, které jsou těžší než normální úkoly a také za ně dostáváte bonusovou odměnu.

Další patch přinesl do hry řadu užitečných novinek, jakými jsou např. zjednodušení cechovního podzemí od 45. patra, obdržení více zlata za poražení nepřítele v aréně. Dále se také zobrazuje čas dokončení hlídky při jejím zadání a úplnou novinkou je houbový katapult, který můžete pomoci hub nabít a ten pak ve válce či podzemí srazí životy náhodnému protivníku.  Poslední změnou ve hře je přidání tzv. sběratelského alba, do nějž plníte samolepky poražených nestvůr (z úkolů, podzemí a cechovního podzemí) a také zde sbíráte veškeré věci,  které získáte buďto jejich koupením a nebo poražením hráče, jenž je na sobě nese. Při sbírání těchto věcí se vám jako bonus zvyšuje množství získaných zkušeností z úkolů a podzemí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *