Recenze

Mistrovství světa v travianu 2012

Dne 5.12. 2011 bylo spuštěno 17 kvalifikačních serverů z nichž nejlepší 2000 postoupí na celosvětové finále. Každá „travianová“ země má svůj vlastní kvalifikační server + taktéž jsou spuštěny 2 mezinárodní servery.  Jak již bylo napsáno postupí 2000 hráčů a to sice 1000 nejlepších z bodového hodnocení a 500 prvních z offenzivního a defenzivního skóre + hráč, který postaví div světa na 100 úroveň. Zeměmi účastnícími  se tohoto mistrovství jsou Česká Republika, Německo, Rusko, Francie, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Brazílie, Chile, Maďarsko, Polsko, Turecko, Írán, Saudská Arábie a Spojené Arabské Emiráty.

Vyherci jak kvalifikačních kol, tak i samotného finále obdrží ceny v hodnotě přes 150 000 Euro. Servery samotné poběží na verzi Travianu 4, o němž se recenze připravuje. Rychlost serveru je ovšem dvounásobná, tzv. 2x speed. Kvalifikační kola skončí v létě 2012, kdy začne i finalový server a takřka všechny národy, které mají velký počet hráčů travianu zahají boj mezi sebou o to, kdo se stane nejlepším hráčem travianu na světě (pro informaci: loňské mistrovství světa vyhrálo suveréně Rusko).

Na stránkách http://tournament2012.travian.com/ naleznete statistiky ze všech kvalifikačních serverů, které byli spuštěny ve všech zemích ve stejnou dobu, takže mužete rychle a přehledně porovnávat silou všech zemí v této hře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *