Recenze

Hrací automat Gladiátor

Příběh Gladiátora je velice silným emocionálním motivem. Ridley Scott vytvořil pravděpodobně jeden z nejlepších filmů v historii, kde si Russell Crowe zahrál loajálního generále Maxima, kterému nový císař nařídil zabít celou rodinu.

Oficiálně licencovaný video automat Gladiátor od společnosti PlayTech, vychází právě z tohoto filmu. Automat je plný zapamatovatelných momentů a scén z filmu. Animace a dokonce i zvukové efekty umocňují prožívaní tohoto příběhu ve hře.

Téma hracího automatu Gladiátor

Téměř všechny hlavní postavy se zobrazují na válcích tohoto video automatu. Proximo, Lucilla, Commodus, Gracchus, … se objevují vedle impozantního obrazu Kolosea. Válce s hrdiny jsou obklopeny kromě arény ikonami černé či zlaté barvy. Při točení válců a zobrazení některé postavy, potěší každého fanouška krátké sekvence z filmu.

Výherní automat má rozsah sázkových možností obrovských rozměrů, stejně jako Koloseum. Při hře si mohou hráči vybrat sázky od 0,02 € do 6.250 €. To je jeden z největších rozsahů, s jakým jsme se kdy setkali, a je ideální pro všechny typy hráče.

Hra poskytuje možnost pro znásobení výhry. Stisknutím tlačítka se zobrazí balíček karet a vyzve vás předpovědět, zda další karta bude červená nebo černá. Správný odhad zdvojnásobuje výhru, nesprávný odhad bude mít za následek její ztrátu.

Další funkce online automatu

Pomozte Maximovi vybrat tu nejlepší masku před vstupem do arény. V tomhle slotu to neznamená jenom vypadat cool, ale také odemknout dvojici skvělých možností. Za prvé je to divoký symbol – WILD – žolík na válcích 2, 3 a 4 pro všechny ostatní symboly kromě SCATTER. Jestli se vám objeví tři tyto symboly, vyhráli jste vstup do prvního bonusového kola. To vám umožňuje výběr Gladiátorovy masky. Náhodní výběr devíti masek vám připíše bonus. Když získáte 3 symboly Kolosea, přejděte do bonusového kola Colosseum, ve kterém můžete získat bonusové výhry, násobení výhry, nebo zatočení zdarma (free spins).

Hráči mohou vyhrát až 1 250 000 € což je docela hezká výhra pro možnost navštívit Koloseum v Římě a ještě vám spoustu zbyde!

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *