Recenze

Angry Birds Space – naštvaní ptáci zavítali do vesmíru

Jste fanoušek skvělých her? Rádi si oddychnete, ale nechce se vám čekat při nahrávání pozic nebo sledovat dlouhé video sekvence? Jak se říká, v jednoduchosti je krása. A to jen potvrzuje další počin společnosti Rovio. Ta vydala již před nějakou dobou hru Angry Birds, která se dočkala dalšího pokračování v podobě pecky Angry Birds Space.

Ti, kteří znají předchozí díl jistě tuší, co je čeká. Pro nováčky v oboru ale připomenu, o čem hra Angry Birds je. U této jednoduché ale kvalitně zpracované hry budete mít za úkol sestřelovat zelené vepře. Tedy spíše jen hlavy prasat. Je to sice klasická hra na motiv zamiř, tref se a čekej, co se bude dít. Ovšem už jen svou kouzelnou atmosférou a zpracováním si ji zamilujete.

Byla Amerika opravdu první ve vesmíru?

Tuhle otázku asi netřeba si pokládat, ale podle toho jak to vypadá v Angry Bird Space, by naštvaní ptáčci předčili i kosmonauty. Jak už název vypovídá, celý děj se odehrává ve vesmíru a to se vším všudy. I ptáčci prošli menší vizuální úpravou. Někteří změnili barvu a někteří zase schopnosti. Narazíte tu tak na ptáčka co se umí roztrojit nebo vybuchnout kdykoliv, kdy kliknete na obrazovku.

Jak už to ve vesmíru bývá, je tam zima, žádný kyslík a gravitace. Dá se říct, že tím líp pro Vás. Zima vám neublíží a absence kyslíku taky není problém. Horší je to spíše s gravitací, ale i tady platí, že její absence je spíše k dobru. To prasata si říci nemohou. Pokud chtějí přežít, tak ve volném vesmíru musí být v bublině nebo v gravitačním poli planetky. Ano, každá planeta tu má své gravitační pole, což vám usnadňuje sestřelování v případě, že potřebujete planetku obletět. Jednoduše namíříte tak, aby ptáček zamířil do gravitačního pole, a to pak udělá své. To se vyplatí, pokud je v přímé dráze překážka nebo více planet. Pokud je nějaké prase v bublině, je to velice jednoduchý zásah, po prasknutí bubliny prase totiž zmrzne. Ovšem pokud se setrvačností dostane do gravitačního pole planetky, může přežít.

Společnost Rovio už má přeci jenom nějaké zkušenosti a není úplným nováčkem na trhu. Ať jsou to Angry Birds nebo jiné jejich hry, vždy mají čistý a propracovaný vzhled. V jejich hrách jsou všelijaké bonusy a vychytávky. I hra Angry Birds Space není výjimkou a představuje jasnou volbu pro chvíle nudy.

Pokud si chcete Angry Birds Space vyzkoušet, navštivte download server mujsoubor.cz, na kterém je demo této herní pecky zdarma ke stažení.

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *