Recenze

Nejvyhledávanější flashové hry

Dnešní portály nabízí mnoho způsobů vyžití, co se online her týče. Všechny jsou zcela zdarma a ve většině případů ve Flashi. Zato si v nich najde zalíbení každý bez ohledu na věk a pohlaví.

Všechny neplacené hry jsou vždy na nejvyšší úrovni, a to jak po grafické, tak i zvukové stránce. Zažijete u nich vlnu vzrušení, ale i odpočinku. Portály mají tyto super hry rozdělené hned do několika kategorií, ze kterých si vybere opravdu každý.

Mezi nejvíce vyhledávané flashové hry na internetu patří Bad Eggs Online, kde si zahrajete super střílečku, ve které se stanete pořádně krutým vejcem. Zezačátku budete mít omezený počet životů a výbavu, ale to vám nebude bránit ukázat, co ve vás je. Tato hra je ozvláštněná tím, že se můžete spřáhnout s dalšími hráči a tvořit tým, čímž se stáváte silnějším. K dispozici máte chat a pokud se registrujete, můžete ho hojně využívat.

Další ideální hrou právě pro vás je hra z oddílu skákaček. Prince of Persia si jistě každý hráč počítačových her ihned vybaví. Z dalekého východu k nám přichází princ, který má jediné poslání, probojovat se až na konec ke své milé a zachránit ji. Na jeho cestě ho ale čeká mnoho nástrah, kterým se musí vyhnout, aby nezahynul. Pokud by se tak stalo, musíte začít zase pěkně od začátku.

Farm Frenzy 3 je již třetí pokračování velice úspěšné předchozí řady Farm Frenzy. Děj je pro tentokrát zařazen do Afrického kontinentu, kde se musíte starat o tamní vegetaci a zvířectvo. Oproti minulým hrám je tato obohacená o 30 docela originálních tvorů.

Tak neváhejte a zahrajte si tyto super hry.

About admin

No information is provided by the author.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *