Návody

Goodgame Disco: Vytvořte si vlastní klub

GoodGame Studios si dokáží hráče a hráčky přitáhnout zcela spolehlivě. Daří se jim to i ve hře Disco, v níž nám dávají do rukou vlastní disko klub.

Klidný začátek

Po prvním spuštění toho po vás hra moc nechce. Stačí si zvolit jméno a vybrat si postavu. Výběr moc široký není (muž/žena + házení kostkou pro náhodný vzhled) a žádného přizpůsobování se nedočkáte. Proč? Protože přílišná svoboda by hráčům dovolovala vytvořit postavu podle svých představ, čímž by odpadla jedna z hlavních motivací v samotném hraní. Tou je získávání diamantů, které tu fungují jako hlavní měna, a právě s nimi lze dodatečně měnit vzhled.

Tutoriál

V začátcích vám pomůže i tutoriál, který vás provede prvními úkoly, prvními drinky, výběrem hudby a první párty. Diskotéka se rychle plní hosty, což je nejvyšší čas spustit právě párty. Tu si můžete naplánovat, nebo pomocí diamantů spustit rovnou, což také v tutoriálu uděláte. Hostů přibývá opravdu raketově a najednou máte plné ruce práce s mícháním drinků a rozveselováním hostů, kteří se necítí zrovna ve své kůži. Věnujte jim píseň, budou rádi.

Mnoho motivací

V tomto momentu začíná klasicky nejsilnější stránka GoodGame her. Hráči jsou neustále motivováni a mají co dělat. Na nudu není čas, protože svět kolem vás je hodně živý a pořád se v něm něco děje. Do toho si odemykáte nové drinky a hudbu, přičemž svoji malou diskotéku budete moci také rozšiřovat o nové prostory.

Hru si vychutnají všichni hráči, kteří ujíždějí na Sims a podobných hrách, ale zde je vše samozřejmě orientováno na péči o mnohem větší počet postav – každý z vašich návštěvníků si zaslouží péči, ostatně jsou to jejich peníze, co vám umožňuje vést svůj vlastní klub. Hru si můžete zahrát zde: http://www.hryprodivky.cz/h/goodgame-disco.

About admin

No information is provided by the author.

2 Comments

  1. Začátek mě trochu nudil, ale teď už se mi hra moc líbí

  2. Prvně jsem byl trošku zmatený, hlavně mě štvalo, když mi pořád klesala pověst klubu. Pak jsem začal stavět nové věci, starat se o spokojenost návštěvníku a začlo mě to celkem bavit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *